2015-02-08

Metų albumo viršelis/Project Life cover (Year 3)

Jau vasaris, artėja Valentino diena, o aš tik dabar paruošiau viršelį Project Life albumui. Jau du metus dariau PL, tad šiais metais galvojau padaryti pertrauką, tačiau vasariui artėjant atrinkau sausio mėnesio svarbiausias foto, užsakiau spalvotą albumą ir nusprendžiau - darysiu PL ir šiais metais, bet KITAIP. Šį kart tai bus ne šeimyninis, bet dukrytės "Metų Albumas". PL bus "matuojamas" mėnesiais, po vieną įmautę ar vienos įmautės pusę 1 mėnesiui. O patį albumą skirti vaiko 3-6 metams iki (maždaug) mokyklos.

Kaip jums atrodo viršelis? Paprastas? Bet jam apgalvoti ir padaryti reikėjo nemažai valandų, tad "sveiko proto" žmogus, ypač niekada neskrebinęs, tikrai nesupras, kaip galima šitiek valandų/dienų "daryti" vieną viršelį ir kam to apskritai reikia?!!! Bet skrebintojos mane tikrai (?) supras, nes ir vaikui, ir vaiko tėvams "Metų albumas" su visais svarbiais šeimos įvykiais ir prisiminimais yra pinigais neįkainojamas.

Darydama viršelį tuo pačiu mąsčiau, kaip "įmontuoti" vokus/vokelius, nes "Spalvų Namai" iki vasario 9d. skelbia Valentino darbų konkursą. Ar rasit, kur slepiasi šie vokeliai? Tiesa, tik 4 iš 5.Vienintelis dalykas, nepadarytas ant viršelio,  vaiko vardas, tegu lieka jis nedidelėje paslaptyje :).  Lipdukus - raides priklijuosiu pradėjusi įamžinti sausio mėnesį. Ačiū, kad užsukot, man tikrai smagu!

****************************************

Hello, scrapbookers!

I'm taking part in Studio Scrapbooking challenge "Наши дети" (Our children). This year I'm doing Project Life exceptionally oriented towards my daughter and I'm planning to use the same album for her several years (3-6 y. most probably), because the PL will be done in months, not in weeks. The cover is not very childish, it is elegant and also marks some change in my child's development, there is also change in her interests and habits, she is not a baby or a toddler anymore, but a little elegant lady! That's why my cover is elegant and stylish as much as I could achieve it, but it still has some playful elements. Thank you for visiting my blog!No comments:

Post a Comment