2012-10-07

Dekoruotas vokas/ Decorated envelope


Sveiki,

Šią savaitę praktiškai neskrebinau. Na, prisipažinsiu, buvo vienas skrebukas, kurį dariau kaip "guest designer" vienam užsienio blogui, bet tai kažin ar skaitosi, nes rezultatą galėsiu parodyti tik kitą savaitę. 

Šiandien susigundžiau štai kuo:
The Play Date Cafe kviečia sudalyvauti konkurse pagal duotą trijų spalvų paletę: juoda, balta ir slyvos spalva. Šį kartą ne skrebukas, o dekoruotas vokas ir viduje esantys trys skirtukai knygoms - mini mini dovanėlė knygų mylėtojai. Man labai patinka šių spalvų derinys!

Hello,
The latest colour splash in The Play Date Cafe really  attracted my attention.I love the colours!  I've decorated an envelope, which also includes three bookmarks - a tiny present for a book lover.

6 comments:

 1. Įdomi spalvų paletė - gavosi tikrai toks prabangus... gal tik vietoj tos gėlytės būčiau kokią rožytę įdėjus ;)

  ReplyDelete
 2. Juste, ačiū už pastebėjimą, bus ateičiai :)Nelabai turėjau tinkamų rožyčių, tai gavosi šitaip :))

  ReplyDelete
 3. Na, tikiuosi, kad pastebėjimus priimi - tai nereiškia, kad darbelis dabar nėra gražus :) Aš kartais leidžiu sau tiesiog parašyt, kaip daryčiau pati ;) Tiesiog man pirmas įspūdis buvo, kad šios gėlytės forma kaip kokios laukų gėlės, o norisi prie bendro vaizdo kažko rafinuotesnio. Beje, šį voką jau padovanojai? Ar patiko gavėjui? Man džiugu matyt, kaip tu įmiesi tokių įdomių iššūkių - turiu galvoje spalvų paletę, pagal kurią darei. Pati turbūt aš nedrįsčiau su tokiom spalvom kažką gamint... :)

  ReplyDelete
 4. Juste, tikrai labai faina, kad parasai :)
  Dabar galvosiu apie rozytes :)))

  Tikiuosi ir kitos nepasikuklins savo pastebejimais pasidalinti ;)

  Voko dar nepadovanojau!

  ReplyDelete
 5. so pretty!!! Love the splash of color. Thanks for playing with us at the PDCC!!!

  ReplyDelete
 6. Love your take on the color splash! Thanks for playing along with us at PDCC!

  ReplyDelete