2012-07-12

Juodai gražu/ Beautiful in black

Sveiki visi!


Štai toks dabar už Vilniaus dangus. Vos vos lynoja ... Tolumoje dunda...Paskutinė diena, bet dar spėjau pabaigti juodo fono skrebuką scrapping lt konkursui. Schemą naudojau iš Scrap Africa blogo, nes jame taip pat noriu sudalyvauti - debiutuoju pirmą kartą. Nuotrauka daryta šeimyninės fotosesijos metu, ir yra pirmoji, kurioje mes visi kartu. 

Skrebukui panaudojau Tim Holtz  kirtimo formelę, washi tape ir štampuką, Prima štampukus, žydrą  dekoraciją pavadinimu "Happy" iš Pink Paislee rinkinuko. Deja, pastarosios grožio, kaip ir bendro vaizdo,  mano turimas fotoaparatas nesugebėjo perteikti :DDD

Yra ir trumpas aprašymas skrebuko apačioje, kairėje, apie fotosesijos kilmę ir priežastis. Nes kaip visada, batsiuvys be batų. Nors mažylės dėdė - fotografas, fotosesiją susiorganizavom tik kai jai buvo 3,5 mėn, nes prieš krikštynas prireikė šeimyninių nuotraukų, kuriose mes būtume kartu. O tokios nuotraukos nei vienos neturėjome! 

Šiuo metu vasarojam sodo vasarnamyje. Pirmą kartą skrebinau ant tokio didelio vientiso paviršiaus. Nerealu, kai gali viską išsidėlioti vienoje vietoje!bendras vaizdas


bandymas fotografuoti lauke


viršutinis kampukas, tekstas gyvai  labai įskaitomas, 
o bendrame vaizde nekrenta į akis


detalė "Happy" yra metalinės plokštelės pavidalu


idealus stalas skrebinimui, apvalus


Scrap Africa schemutė

10 comments:

 1. Mano antram kleckiukui dabar 4menesiukai, bet irgi dar neturiu bendros seimynines foto :) Reikia traukti trikoji is palepes, ir sesti visiems ant sofkutes :)
  Koki koriuku stampuka naudojai? Noreciau tokio... Ir pasiskolinsiu minti, kad galima pagrindui naudoti toki "prirasyta" fona. Graziai ziurisi :)

  ReplyDelete
 2. daili seima, dailus skrebukas...
  dar man labai idomu pamatyti kitu kurybinius 'bardakelius' ;)

  ReplyDelete
 3. Iš pradži pagalvojau, negi pati visko tiek prirašei..! Ir tas koriukas - net susimąsčiau, kad ir man jo greičiausiai reiktų... Apžora.
  Nu bet kaip fainai žiūrisi skrebukas. :)

  ReplyDelete
 4. Aciu, Neringa! Apetitas kyla beskrebinant ;)Man tas pats :)

  ReplyDelete
 5. Beautiful page :)) Thanks for playing along with us at Scrap Africa :)

  ReplyDelete
 6. Thank you for playing along with the sketch challenge at Scrap Africa :-D

  ReplyDelete
 7. Beautiful family photo! Thanks for joining us at Scrap Africa!

  ReplyDelete