2012-01-12

Slidinėjimo džiaugsmas /Joy of skiing

This LO is for a great challenge where you have to use  3 things - the colour SILVER, the word JOY and SPLATS.

I felt the joy of skiing over the frozen lake surrounded by forests. I added silver snowflakes around all the photo, the smallest of them (which are the nearest to the word JOY) can be barely visible because of the photo quality.
Ad blue mist spats all over the layout -  to match the blue sunny winter sky. Alas, this year winter is completely different. More typical of UK winters.

There is some journalling in the form of frames around the LO.

Skrebukas skirtas konkursui, kurio užduotis -panaudoti PILKĄ spalvą, žodį JOY (džiaugsmas) ir visokius pataškymus-papurškimus....Tekstą pateikiau rėmelių formatu...Čia jau tai vadinamas LIFTING'as įvyko. Ar žinot nuo ko? :)

Labai lengvai, greitai ir smagiai paskrebinau šį kartą...

11 comments:

 1. labai dailu! ar cia nuo to aukstyn/zemyn skrebuko liftinta?

  ReplyDelete
 2. liftintas ne visas skrebukas, o tik tas uzrasas-remelis :)
  jei autore neatsilieps, pasakysiu :)

  ReplyDelete
 3. kaip įdomiai nuotrauką sukarpei. Labai čia tinka.

  ReplyDelete
 4. man irgi labai patiko nuotraukos sukarpymas

  ReplyDelete
 5. Man jau ta idėja su nuotraukos sukarpymu senai guli planuojamų panaudoti saraše, bet dar neradau tinkamos :) Labai dailiai pritaškei ir tie apšaliusio ledo štampukai ar tai trafaretas, super gerai čia žiūrisi. Net du variantus žinau nuo ko liftinai ;)

  ReplyDelete
 6. liftintas ne visas skrebukas, o tik tas uzrasas-remelis :)
  jei autore neatsilieps, pasakysiu :)

  Nemanau kad tu 'originalia' autore atrastum kadangi skrebe visi 'skolinasi' idejas is vienas kito ;)
  Maciau Glide/Indre savo skrebuka tokiu remeliu aprase, anksciau relija/Aurelija taip rasydavo, o dar anksciau nekarta maciau tokius aprasymo remelius JAV skrebinimo spaudoj propoguojamus;)

  ReplyDelete
 7. Taip, Irma, abi ir paminėjai :))) Aš apie tai, kad pas ką tikrai pamenu kad mačiau, o kad taip naudojančių daug, tai faktas, tiesiog sakom kad liftinom, nuo kažkurio paskutinio, ar ne visai paskutinio, matyto darbelio. Kaip ne kartą kalbėjom, kad nieko nesukursim naujo :)))

  ReplyDelete
 8. Ir Irma, ir Indre visiskai teisios. :) Originalo autore atrasti butu be galo sunku... o pamaciau ideja pas Indre jos darbelyje PUKIS berods ir nuo to laiko, tas uzrasas mano galvoje sukosi :)

  Nuotraukos is pradziu karpyti neketinau, tiesiog nukirpau 1 dali, kad pamazinti 10-15 formata,tada dar gabaliuka, o paskui tik pamaciau, kad graziai ziurisi :)))Taip ir liko :)

  ReplyDelete
 9. Aga, tikrai gerai viskas žiūrisi. Šaunus darbelis. ir tas nukirpimas liuks. :)

  ReplyDelete
 10. Sveika, labai fainas man šitas - toks lengvas gavosi :) Super :)

  ReplyDelete